top of page

WCKaardimakse

Viipsemaksed on tänaseks päevaks koos tehnoloogia arenguga tulnud, et jääda. Kaardimakse on oluliselt lihtsam ja kiirem viis tasuda mistahes teenuse või toote eest võrreldes mündimaksega. Seda kinnitab ka fakt – sularahas tasumine on viimase kahe aasta jooksul märkimisväärselt vähenenud - tervelt 30%.

Miks valida PayGo?

PayGo eesmärgiks on muuta avalikel pindadel WC külastamine kiireks, mugavaks ja efektiivseks – nii lõpptarbija kui teenusepakkuja jaoks. Seetõttu leiamegi, et WC kaardimakse on üks parimaid ja kaasaegsemaid alternatiive iganenud makseviiside uuendamiseks. Meie kaardimakselahendus annab võimaluse teenusepakkujale omade täieliku ülevaadet külastajate arvust ning seda kõigest hetkega. Nimelt jagame klientidega iga kuu lõpus raportit kus oleme toonud välja kõik olulised andmed.

Meie teenuse kasutajaskonda kuuluvad tänaseks päevaks nimekamad keskused üle Eesti, kes on valinud oma klientide teenindamiseks kõige optimaalsema lahenduse:

edited.jpg

PayGo WC kaardimakselahendust on võimalik paigaldada iseseisvana või täienduseks olemasolevale mündilugejale.

 

Meie lahenduse kasutusvaldkond ei piirdu ainult WC-ustega.

 

Kliendi soovidele vastavaks kohandades on seda võimalik kasutada:

- müügiautomaatidel

- autopesulatel

- spordisaalide pääslates
- uisuväljakutel
- muuseumides

- jpm. 

Kui oled otsustanud, et WC kaardimakselahendus sobib Sinu äripinnale, siis võta meiega ühendust. Loome vajadustest lähtuvalt parima lahenduse Sinu klientide jaoks.

bottom of page