top of page

PayGo.

Meie lugu sai alguse aastal 2019 kui võtsime oma sihiks avalikud tualetid. Nimelt, tõenäoliselt on igaüks meist (või vähemalt enamus) kokku puutunud olukorraga, kus on vaja "minna" aga münti ei ole. Tänapäeval, kus kõikjal saab maksta pangakaardiga, tundus veidi jabur omada münti ootamatute hädade jaoks. 

Täna, omades juba aastaid kaardimakseterminalide paigalduskogemust, ei piirdu me enam avalike tualettidega. Iseteeninduslike seadmete valdkond on järjest kasvav ja PayGo saab siinkohal olla abiks, et muuta teenus mugavaks, kiireks ja tööjõukulude vabaks. 

Seega on PayGo teenus paigaldada ja hooldada viipemakse võimalusega kaardimakseterminale iseteeninduslike seadmete opereerimiseks, mis tagab kliendile võimaluse sooritada ost (müügiautomaadid, kohvimasinad jne) või tagab juurdepääsu soovitud "ruumi" (avalikud tualetid, muuseumid, jõusaalid jne). 

 

Antud lahendus ei taga muguvast ainult teenust kasutavale kliendile, kes oma pangakaarti viipab, vaid ka PayGo teenuse tellijale. Kõik toimub automaatselt, mündivabalt ja PayGo lahendab kõik võimalikud murekohad ja rikked lepingu raames. 
 

TULUD TÕUSEVAD

PayGo kogemus näitab, et maksete mugavamaks ja kiiremaks muutmine tõstab tulusid ca 30%.

MURET VÄHEM

  • Mündiaautomaatide tühjendamine jääb ära.

  • Kassapidajad ei pea oma viimast vahetusraha ära andma.

  • Iseteeninduslik lahendus vähendab tööjõukulusid.

PAINDLIKKUS

Saame seadistada makseterminali vastavalt teie vajadustele. Oma töötajad ja ostu sooritanud külastajad tasuta? Pole probleemi, teeme ära!

miks liituda?

KÜLASTAJA RÕÕM

Külastaja saab kiirelt ja mugavalt soovitud teenuse ja ei pea meeleheitel otsima lähimat sularahaautomaati (või kohvikut kus sularaha müntideks vahetada).

PayGo lähenemine

PayGo eesmärk on hoida oma Klientiga pikaajalist suhet. 

Meie nägemuse järgi on pikaajalise suhte aluseks rõõmus ja rahulolev klient. Eelneva saavutamiseks pakub PayGo Kliendile täisteenust ehk võtab kanda ka kõik terminalidega seotud kohustused ja riskid.

 

Kliendile jääb ainult tulude saamise rõõm!
 

bottom of page